Elo boost - opcja dla leniwych czy znudzonych?

2014-10-27

division boost Na początku zdefiniujmy dokładnie słowo elo boosting. Jest to proces podczas które dochodzi do znacznego zwiększenia rankingu konta w bardzo krótkim czasie. Elo boosting stał się popularny, ponieważ gra na stałym poziomie szybko się nudziła, a nie każdy miał czas, żeby samemu osiągnąć wyższą dywizję. W związku z tym zaczęto płacić profesjonalnym graczom, aby ci podbili ranking na koncie. Obecnie często można spotkać się ze stwierdzeniem, że elo boosting to opcja dla leniwych. Gdy ktoś nie ma czasu lub nie jest w stanie pokonać pewnej granicy to opłaca osobę, która wykona to za niego. Profesjonalnych graczy pomagającym innym wbijać ranking nazywamy boosterami. Najlepsi z nich pracują właśnie w ELO24. Serwisie, który już od ponad roku pomaga i szkoli graczy.

Przeczytaj poniższe pytania i sprawdź czy na któreś z nich odpowiedziałeś twierdząco. Jeśli tak to może oznaczać, że elo boosting to dobra opcja dla Ciebie.

Denerwują Cie gracze w Twojej lidze, ponieważ cały czas utrudniają Ci wejście na wyższy poziom? Chciałbyś w końcu zacząć grać z ludźmi na swoim poziomie? Chciałbyś uzyskać wymarzone nagrody za koniec sezonu i podnieść wartość swojego konta? Może więc warto zainwestować parę złoty, aby w końcu wybić się z tzw. ‘elo hell’ i zacząć czerpać przyjemność z gry?

Przedstawiona wyżej grafika prezentuje nagrody jakie czekają nas na zakończenie sezonu. Są one dość atrakcyjne i wyjątkowe, ponieważ dostępne tylko w tym okresie. Oznacza to, że w przyszłości nie będzie już możliwości zdobycia tej właśnie skórki do morgany.

 

Elo boosting jest również świetnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy po prostu nie mają szczęścia do drużyn, a czują że sprostają wymaganiom wyższej dywizji. Jak wszyscy wiemy soloq nie zawsze jest sprawiedliwe, oraz nie zawsze oddaje nasze umiejętności w grze dlatego jak najbardziej warto skorzystać z usług firmy i sprawdzić czy wyższy poziom jest bardziej odpowiedni.

Podsumowując widać, że elo boosting to same plusy i korzyści. Pytanie tylko, ile to kosztuje? Ceny za elo boost są bardzo różne, jak ze wszystkim ;). Bardzo często stawka odzwierciedla jakość świadczonych usług. Elo24 gwarantuje ceny dostępne dla każdego. W sieci można znaleźć tańsze oferty jednak radzimy zachować ostrożność. Wbijanie dywizji wiąże się z wielogodzinną grą w pełnym skupieniu, więc musi mieć to odpowiednią cenę.

 

Popularne posty

Wild-Rift

2021-01-08

Wild-Rift to specjalna wersja tytułu League of Legends stworzona z…

Czy warto być one trick pony?

2017-12-29

    Witam serdecznie! W dzisiejszym wpisie chciałbym Wam wszystkim…

Jak radzić sobię z junglą

2015-01-21

Witam serdecznie! Dziś chciałbym wam pokazac, oraz nauczyc was jak…