Wild-Rift

2021-01-08Wild-Rift to specjalna wersja tytułu League of Legends stworzona z myślą o telefonach i konsolach. W Europie dostępna jest od 10 grudnia 2020 roku. Bazuje na swoim komputerowym bracie, ale zaszły w niej niemałe zmiany. Od wersji komputerowej różni się przede wszystkim tym, że starcia trwają mniej czasu i mają one miejsce na odnowionej arenie Summoner’s Rift. Poza tym, póki co pula postaci jest okrojona, ale myślę, że to kwestia czasu zanim zostaną dodane kolejne.

 

Grafika w League of Legends: Wild Rift jest po prostu świetna. W tym momencie to zdecydowanie jedna z najładniejszych produkcji dostępnych na urządzenia mobilne. Tu od razu trzeba dodać, że twórcy Wild Rifta spisali się znakomicie także pod względem optymalizacji gry. Pomimo robiącej duże wrażenie szaty graficznej produkcja działała płynnie i radzi sobie na większości telefonów komórkowych.

Gracze lubujący się w grach rankingowych z pewnością zauważą także, iż w League of Legends: Wild Rift będziemy mieli aż 10 różnego rodzaju rang. To również drobna zmiana względem komputerowego pierwowzoru, gdzie występuje ich dziewięć. Emerald, czyli ranga dodana w Wild Rift, ma rozdzielać Platynę od Diamentu.

 

Co ważne, nie jesteśmy w stanie przenieść naszego konta z komputera na telefon. Oznacza to, że musimy od nowa kupować postacie i zdobywać poziomy oraz dywizje. Jeśli proces przechodzenia wszystkiego na nowo jest dla Ciebie niezbyt interesujący, nasi boosterzy chętnie pomogą zdobyć podstawową bazę postaci i wbić ranking w Wild Rift.

Popularne posty

Wild-Rift

2021-01-08

Wild-Rift to specjalna wersja tytułu League of Legends stworzona z…

Czy warto być one trick pony?

2017-12-29

    Witam serdecznie! W dzisiejszym wpisie chciałbym Wam wszystkim…

Jak radzić sobię z junglą

2015-01-21

Witam serdecznie! Dziś chciałbym wam pokazac, oraz nauczyc was jak…