Wpływ placementów na naszą pozycję w rankingu

2014-10-26

placement games

Najważniejszym etapem gry w league of legends są gry rankingowe (ranked games) czy jak kto woli mówić rozgrywka solo queue. Aby wrzuciło nas do jakiejkolwiek dywizji musimy najpierw zagrać 10 takich gier, które zadecydują w głównej mierze do jakiej dywizji nas wrzuci, więc nie radzę ich przegrywać, a przynajmniej większości z nich jeżeli zależy wam na dobrej dywizji. Te gry są najważniejsze dostaje się za nie najwięcej mmr (ukrytego elo) i równie dużo się traci za przegraną. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wykupienie elo boosta przynajmniej na 10 takich gier, wiadomo jak jakiś profesjonalny gracz weźmie się za te gierki jest w stanie zrobić nawet 10 wygranych czego my sami nie będziemy w stanie lub przyjdzie nam to bardzo ciężko. Warto pamiętać że wygranie 10 gier na czystym koncie bez historii w solo queue może zagwarantować nam nawet gold I.

Nasz elo booster rozegrał placementy co dalej?

Możemy spróbować i zagrać kilka gierek solo i zobaczyć czy aby na pewno poziom nas nie przerasta, jeżeli okaże się jednak że nie jesteśmy w stanie rywalizować na tym samym poziomie z innymi graczami w kolejce i okazuje się, że dużo jednak nam do nich brakuje dobrze w takim wypadku by było wykupić lol coaching albo elo boost na duo z boosterem(nie które serwisy posiadają taką usługę). LoL coaching jest to nauka gry w league of legends przez profesjonalnego trenera, który ma swoje doświadczenie i potrafi udowodnić swoje umiejętności w grze chociażby wbitą dywizją na solo queue (zazwyczaj trenerzy to gracze diamond 1 - challenger tier).

Nie chcesz korzystać z pomocy elo boosterów?

Jeżeli jednak nie chcesz korzystać z pomocy osób zarabiających na graniu w lola to jest jedno proste rozwiązanie - graj, ucz się i poprawiaj błędy. Dobrą techniką nauki gry w lola jest na przykład oglądanie streamów i dokładne analizowanie każdego ruchu wykonanego przez boostera. Oglądać streama przynajmniej 1h dziennie a następnie wprowadzać w życie techniki gry zastosowane przez tego człowieka. Nagrywanie również swoich gier pomoże Ci dobrze zanalizować swoje błędy abyś w przyszłości mógł je naprawić.

Popularne posty

Wild-Rift

2021-01-08

Wild-Rift to specjalna wersja tytułu League of Legends stworzona z…

Czy warto być one trick pony?

2017-12-29

    Witam serdecznie! W dzisiejszym wpisie chciałbym Wam wszystkim…

Jak radzić sobię z junglą

2015-01-21

Witam serdecznie! Dziś chciałbym wam pokazac, oraz nauczyc was jak…