elo boost desired tier


Dodatkowe opcje:*


* Po sfinalizowaniu płatności zostaniesz przeniesiony do formularza gdzie podasz wszystkie potrzebne informacje odnośnie zaznaczonych opcji dodatkowych.

Cena:

Select boostelo boost purchase

Boostowanie na dywizje to najbardziej korzystna opcja gdy chcesz zwiększyć swój ranking o jedną dywizję lub więcej.

Opcja dostępna tylko dla osób, które za wygranie gry dostają przynajmniej 16 LP. W przeciwnym razie wymagamy skorzystania z opcji 'Boosting na gry' do czasu poprawienia MMR.

Zaczynamy nawet w ciągu godziny

1 dywizja na dzień

Korzystamy z programu typu VPN!


elo boost desired tier

Cena:

Select boost


Posmakuj jak to jest zagrać z profesjonalnym graczem w League of Legends.

Gdy boosterzy grają z tobą duoQ, zazwyczaj używają oni do tego swoich smurf kont lub kont naszych klientów o podobnej dywizji do Twojej. Nasi elo boosterzy będą z Tobą grać i komunikować się przez wybrany komunikator.

 • Graj DuoQ z prawdziwym pro graczem
 • Dostępność 24/7
 • Duo boosting jest 100% bezpieczny

elo boosting for wins
10

Dodatkowe opcje:** Po sfinalizowaniu płatności zostaniesz przeniesiony do formularza gdzie podasz wszystkie potrzebne informacje odnośnie zaznaczonych opcji dodatkowych.

Cena:


Świetna opcja gdy chcesz zwiększyć swoje MMR (Match-Making Rating). Wybierz ilość wygranych.

Jeżeli potrzebujesz tylko kilku gier lub szukasz sposobu na poprawienie swojego MMR wybierz opcję boostowania na gry. Ta opcja pozwola kupić określoną liczbę wygranych gier, gdzie w przypadku jednej przegranej gry jesteśmy zobowiązani odpracować dodatkową wygraną, tak aby stosunek win/lose poprawił się o tyle winów za ile zapłaciłeś.

Zaczynamy nawet w ciągu godziny

Do 10 gier na dzień

Korzystamy z programu typu VPN!

elo boosting for wins
10

Dodatkowe opcje:*

* Kupujesz co najmniej 4 wygrane gier z 5. (Możliwe przypadki: 5-0, 4-1, 6-2, 7-3, 8-4, 9-5 itd). Booster będzie grał dopóki na koncie nie będzie przynajmniej 4 winów.

Cena:


Nie ryzykuj spadkiem do "ELOHELL". Pozwól nam zagrać swoje mecze rozstawiające!

Gry rozstawiające to 10 najważniejszych gier każdego sezonu rankingowego League of Legends. Im gorszy wynik uda Ci się zrobić w grach rozstawiających, tym do słabszej dywizji trafisz. Dlatego lepiej zlecić to zadanie profesjonalistom, aby zacząć sezon z lepszą dywizją.

 • Zaczynamy boostowanie zazwyczaj w ciągu godziny od zaksięgowania wpłaty
 • Gramy do 10 gier dziennie
 • Korzystamy z programu typu VPN!


Strona w budowie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem usługi w Wild Rift lub TFT odezwij się na discord.
Jeżeli nie odpowiada Ci płatność poprzez przelewy24, akceptujemy również paysafecards (cena +15%) i paypal.
Skontaktuj się z nami przez email/discord po więcej informacji.

Zasady Działania

 1. Wybierz z lewej strony swoją aktualną dywizję, a z prawej dywizję, którą chciałbyś żebyśmy zdobyli.
 2. Nacisnij przycisk "Zapłać", który przekieruje do płatności poprzez przelewy24.
 3. Po opłaceniu zamówienia zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza, w którym będziesz mógł podać wszystkie potrzebne dane.
 4. Teraz możesz powiadomić nas na discord/email, że zamówienie zostało opłacone, a my poinformujemy jaki jest obecnie czas oczekiwania na wykonanie.

Regulamin

 1. Na stronie internetowej oferujemy tylko i wyłącznie swój czas i wiedzę. Nie prowadzimy jakiejkolwiek sprzedaży towarów.
 2. Za zamówioną usługę kupujący płaci za pomocą formularza wpłat wygenerowanego przez Przelewy24.
 3. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy żadnych danych osobowych.
 4. Realizacja zamówienia następuje, gdy otrzymamy wpłatę od kupującego.
 5. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od wielkości zamówienia i aktualnego obłożenia. Rozpoczęcie zlecenia następuję nie później niż 36h od daty zakupu, a całkowity czas realizacji może wynosić od kilku godzin do kilkunastu dni.
 6. W skrajnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z zamówienia i zobowiązujemy się zwrócić część lub całość wpłaconej kwoty.
 7. Przed złożeniem zamówienia zalecamy kontakt na adres email lub discord. Pomoże to w przyśpieszeniu realizacji zamówienia.
 8. Po rozpoczęciu zamówienia zabrania się samodzielnego grania gier rankingowych.
 9. Elo24 nie jest powiązane w żaden sposób z Riot Games,Inc. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie szkody (w tym utratę lub użycie wirtualnej zawartości) na koncie, którego dane logowania zostały udostępnione lub w stosunku do którego nie zachowano zasad bezpieczeństwa konta bądź danych logowania. Każdego gracza obowiązuje przestrzeganie regulaminu Riot Games,Inc, a jego świadome złamanie nie stanowi podstaw do reklamacji.
 10. Wszystkie pytania, reklamacje, wątpliwości czy uwagi proszę kierować poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Wszystkie reklamacje rozpatrujemy w maksymalnie 72h.