Zakup


Trener

Cansy

lol coacher Cansy


Dywizja:


Diamond I


Języki:


Role:

ADC, APC, SUPPORT, TOP

Przebieg lekcji i informacje

Siemka, jestem Cansy i aktualnie kończę studia magisterskie na Politechnice Śląskiej. W Ligę Legend gram od Presezonu 1 i grałem zarówno amatorsko jak i półprofesjonalnie, przede wszystkim reprezentując właśnie moją uczelnię w rozgrywkach akademickich. Mainuję mida a moim peakiem elo był Master EUW oraz top 50 (około 700 LP) EUNE. Posiadam więc zarówno wiedzę jak grać by najlepiej radzić sobie na soloq oraz znam mocne podstawy jeśli chodzi o teamówki (komunikacja i zgranie). Jako ciekawostkę mogę dodać, że swojego czasu wygrałem na Fantasy Expo Challenge turniej 1v1 only Syndra, a na rankingu postaci moja Syndra była w tym sezonie top 5 na świecie (Jestem więc niepodważalnie najlepszą Syndrą w Polsce.

 

Czego jestem w stanie Cię nauczyć?

Jeśli jesteś midlanerem, bądź chciałbyś po prostu nauczyć się więcej o tej roli to trafiłeś idealnie. Nie znaczy to jednak, że na innych rolach nie znam się kompletnie. Jako, że moja ogólna wiedza o grze jest na wysokim poziomie potrafię Ci doradzić na niemal każdej postaci i każdej roli (jedynie junglowanie to nie moja działka).
Jeśli ciekawi cię na co szczególnie zwrócilibyśmy uwagę to oprócz standardowych rzeczy w grze dotyczących mechanik, matchup’ów, laning phase’u, pozycjonowania się czy stawiania wizji porozmawialibyśmy również o tym jakie postacie aktualnie są najlepsze (najłatwiejsze) do climbowania soloq, o tym jak grać by jak najmniej się tiltować i co robić, żeby ciągle grać coraz lepiej.


Jak wygląda taki Coaching?

Najlepiej jak wejdziemy na TS/Discord i albo po prostu pogadamy i odpowiem na różne Twoje pytania albo pooglądamy wspólnie jakąś Twoją grę i zwrócę uwagę na to jakie błędy robisz. Możemy także zagrać kilka 1v1 i pokażę Ci jak łatwo zyskiwać przewagę na linii. Jeśli masz jakieś inne pomysły co możemy zrobić w ramach coachingu to również jestem otwarty na propozycje.
Pozdrówki i do usłyszenia! :D

PS. Mam dużą cierpliwość do coachowania bo dawałem kiedyś korki z matmy + pamiętaj, że jestem po to, żeby Ci pomóc i nigdy nie zostaniesz wyśmiany.