Zakup


Trener

Jacky liftlift

lol coacher Jacky liftlift


Dywizja:


Diamond I


Języki:


Role:

ADC, APC, SUPPORT, TOP, JUNGLE

Przebieg lekcji i informacje

Witaj!

Nazywam się Jacky, grywam od młodego wieku i rywalizowałem na bardzo wysokim poziomie w wielu grach MOBA, takich jak LoL, HotS i Smite. Ze względu na moje wieloletnie doświadczenie w League (gram od sezonu 1) mogę trenować wszystkie role, na wszystkich serwerach, w stanie trenować osoby, duety i drużyny. Dlaczego powinieneś wybrać mnie? Oprócz dużego doświadczenia i wiedzy mam bardzo elastyczny harmonogram. Trenowałem ponad 300 osób, które odnosiły sukcesy w krótkim czasie. Grałem w wielu Polskich turniejach oraz miałem doświadczenie w tym, jak się czuć na scenie e-sportu. Moim celem jest posiadanie przewoźnika w Esport jako trenera, a ja dążę do jak najlepszej reputacji i ocen, dlatego masz gwarancję, że zdobędziesz ze mną to, co najlepsze!

Nawet po sesji będziemy w kontakcie, aby śledzić twoje postępy. Również obecnie pracuję nad certyfikatem trenowania e-sportu w Polsce przez organizację KFSE (Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych).

Rzeczy, które omówimy:
• recenzja op.gg
• Teoria (runy, pula bohaterów)
• Faza lini i pozycjonowanie
• Makro na każdym etapie gry
• Zamykanie gier, split-push
• Kontrola celu w grze
• Sposób myślenia przed oraz podczas meczu

 

Aby to zrobić, musisz podać VOD lub zagrać w grę na żywo, jednocześnie udostępniając ekran za pomocą aplikacji Discord / Skype! Przypomnienie: pamiętaj, że ciągle dostosowuję lekcje do ciebie. Przeważnie jest kilka sposobów trenowania, „pojedynku 1v1 z mistrzem umiejętności informacje - faza gry w alei”, „podstawowa wiedza na temat tego, jak wygrywać więcej niż przegrywać”, „jak prawidłowo grać i widzieć własne błędy”.

 

Głównie rozwiązując Twój obecny problem, dostosuje się do najlepszego rozkładu nauczania. Dostosuję klasę do twoich potrzeb i ostatnich ulepszeń. Oczywiście, niektórzy ludzie są wolniejsi, a niektórzy szybciej się uczą, więc postaram się uczynić to tak łatwym, jak to możliwe, a jednocześnie zabawnym i przyjemnym.

PS. Zdecydowanie sugeruję zakup jednej lekcji, aby sprawdzić, czy „klikniemy”. Czekamy na naszą sesję!