Zakup


Trener

Unlucky Krafitix

lol coacher Unlucky Krafitix


Dywizja:


Diamond II


Języki:


Role:

TOP, JUNGLE

Przebieg lekcji i informacje

Cześć! Jestem Patryk, jeżeli czytasz ten opis to prawdopodobnie jesteś zainteresowany coachingiem, czyli sprawieniem abyś był lepszy i wygrywał więcej gier!


Zacznijmy od tego, że gram w ligę od końca 3 sezonu, w 4 zacząłem grać rankedy, na początku grałem tylko po skina, dochodziłem do platyny i przestawałem, lecz w 7 sezonie naszła mnie ochota aby zacząć „tryhardować” i przekonać się jak daleko dojdę z moją obecną wiedzą, okazało się, że grając głownie soloq (duo zdarzało się sporadycznie) wbiłem diament 2, dałoby radę więcej, ale jestem uczniem i muszę się uczyć.


Gram głównie jungle, ale umiem grać na każdej roli, nie tak bardzo skillowo, lecz taktycznie. Uczyłem się oglądając wieczorami streamerów, LCS’y, World’sy, oraz inne tego typu rozgrywki. 


Po troszkę obszernym wstępie dochodzimy do sedna sprawy - coaching! Zacznę od analizy linii na której grasz, oraz bohaterów którymi grasz. Dobierzemy odpowiednie picki,a potem:
 

 Objaśnię wizję, gdzie co i jak
- Sytuacje w meczu, co robić
- Laning phase,
- Nauka czytania gry (gdzie jest enemy jungler etc.)
- Głównie skupiając się na jungli, gdzie warto gankować, jaki to ma wpływ na grę, jakie championy grając soloq, a jakie competetive.


Jeśli chcesz zagrać duo - nie widzę problemu. Co do komunikacji to Teamspeak3, skype, teamviewer, lub inne programy, które są dla Ciebie wygodne.Powodzenia na Summoner’s Rift!"