FAQ

 

Jak działa wasz serwis?

Zajmujemy się wbijaniem 'elo', czyli podwyższeniem Twojego rankingu w grze League of Legends. Sam decydujesz jak wysoką ligę chcesz uzyskać, a po dokonaniu wpłaty i udostępnieniu nam danych do konta gry, my ją dla Ciebie wbijamy. Ponad to udzielamy także porad dotyczących gry i szkolimy graczy.

 

Czy można wam zaufać?

Zdecydowanie TAK. Prowadzimy legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą a dane naszej strony można znaleźć w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej)

 

Powinienem obawiać się bana za korzystanie z elo boostingu?

Wyboostowaliśmy ponad 1000 kont i żadne z nich nie zostało ukarane. Riot ma zapewne większe zmartwienia :)

 

Na jakich serwerach prowadzicie swoje usługi?

Aktualnie na serwerze Europe Nordic & East oraz Europe West.

 

Jak mogę zapłacić za usługę?

Za nasze usługi można zapłacić na wiele sposobów. Zachęcamy do kupowania poprzez przelewy24 oraz Paypal ewentualnie Paysafecard(+15%).

 

Jak długi jest czas oczekiwania?

Jest to bardzo indywidualna kwestia. Czas wykonania usługi zależy od wielu czynników. Najważniejszy to ilość wykupionych gier jednak może się również zmieniać w zależności od liczby zamówień jaką aktualnie posiadamy i dostępności naszych boosterów.

 

Dostaję mniej niż 16 pkt za gre, co w takiej sytuacji?

W takiej sytuacji musisz skorzystać z Opcji 2 (Boosting na wygrane). Jeśli zapłaciłeś już za boosting za pomocą opcji pierwszej (na dywizje) a w trakcie okazało się, że za wygraną grę dostajemy poniżej 16 LP to wpłacona kwota zostanie przeliczona na gry zgodnie z cennikiem w drugim kalkulatorze.

 

Dokonałem już wpłaty, co teraz?

Po poprawnym wykonaniu przelewu zostaniesz przekierowany do naszego formularza zleceń. Prosimy podać tam wszystkie dane, o które zostaniesz poproszony. Od tego momentu Twoje konto zostanie przekazane w ręce naszych boosterów.

 

Gdzie sprawdzić czy moje zlecenie jest wykonane i czy aktualnie ktoś gra na moim koncie?

Na lolkingu możesz sprawdzić aktualny postęp natomiast strona spectate.us pozwala na oglądanie gier.

 

Mogę grać na koncie gdy jest ono boostowane?

Oddając konto naszym boosterom, musisz liczyć się z tym, że mają oni pierwszeństwo w graniu. W związku z tym w czasie boostowania zalecamy grę na innym koncie. Jeśli chcesz zawiesić boosting i kontynuować w innym terminie, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

 

Chciałbym zostać boosterem/trenerem, co muszę zrobić?

Wymagania: 
* Booster - Diament I lub Challenger 
* Trener - minimum Diament V 
Jeśli spełniasz wymagania skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny w zakładce kontakt i napisz kilka zdań o sobie.