FAQ

 

Jak działa wasz serwis?

Zajmujemy się wbijaniem 'elo', czyli podwyższeniem Twojego rankingu w grze League of Legends. Sam decydujesz jak wysoką ligę chcesz uzyskać, a po dokonaniu wpłaty i udostępnieniu nam danych do konta gry, my ją dla Ciebie wbijamy. Ponad to udzielamy także porad dotyczących gry i szkolimy graczy.

 

Czy można wam zaufać?

Zdecydowanie TAK. Prowadzimy legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą a dane naszej strony można znaleźć w CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej)

 

Powinienem obawiać się bana za korzystanie z elo boostingu?

Wyboostowaliśmy ponad 10000 kont i żadne z nich nie zostało ukarane. Nasi boosterzy mieszkają na terenie Polski, więc nie ma problemu z konfliktem IP. Jeśli na codzień grasz poza granicami Polski daj nam o tym znać to skorzystamy z VPN.

 

Na jakich serwerach prowadzicie swoje usługi?

Aktualnie na serwerze Europe Nordic & East oraz Europe West.

 

Jak mogę zapłacić za usługę?

Za nasze usługi można zapłacić na wiele sposobów. Zachęcamy do kupowania poprzez przelewy24 oraz Paypal ewentualnie Paysafecard(+15%).

 

Jak długi jest czas oczekiwania?

Jest to bardzo indywidualna kwestia. Czas wykonania usługi zależy od wielu czynników. Najważniejszy to ilość wykupionych gier jednak może się również zmieniać w zależności od liczby zamówień jaką aktualnie posiadamy i dostępności naszych boosterów.

 

Dostaję mniej niż 16 pkt za gre, co w takiej sytuacji?

W takiej sytuacji musisz skorzystać z Opcji 2 (Boosting na wygrane). Jeśli zapłaciłeś już za boosting za pomocą opcji pierwszej (na dywizje) a w trakcie okazało się, że za wygraną grę dostajemy poniżej 16 LP to wpłacona kwota zostanie przeliczona na gry zgodnie z cennikiem w drugim kalkulatorze.

 

Dokonałem już wpłaty, co teraz?

Po poprawnym wykonaniu przelewu zostaniesz przekierowany do naszego formularza zleceń. Prosimy podać tam wszystkie dane, o które zostaniesz poproszony. Od tego momentu Twoje konto zostanie przekazane w ręce naszych boosterów.

 

Gdzie sprawdzić czy moje zlecenie jest wykonane i czy aktualnie ktoś gra na moim koncie?

Zachęcamy do korzystania z www.eune.op.gg lub dodania się do znajomych z drugiego konta.

 

Mogę grać na koncie gdy jest ono boostowane?

Oddając konto naszym boosterom, musisz liczyć się z tym, że mają oni pierwszeństwo w graniu. W związku z tym w czasie boostowania zalecamy grę na innym koncie. Jeśli chcesz zawiesić boosting i kontynuować w innym terminie, skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

 

Chciałbym zostać boosterem/trenerem, co muszę zrobić?

Wymagania: 
* Booster - Diament I lub Challenger 
* Trener - minimum Diament V 
Jeśli spełniasz wymagania skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny w zakładce kontakt i napisz kilka zdań o sobie.

 

Zapłaciłem za +1 dodatkową wygraną, a booster przegrał grę, co w tej sytuacji?

Taka sytuacja może się zdarzyć, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować nigdy 100% win ratio. Jeśli po przegranej na 0 lp booster spadł do niższej rangi to ma obowiązek ponownego wbicia i wygrania tej dodatkowej gry. Jeśli natomiast przegrał i ranga się nie zmieniła to będzie próbował do skutku aż wygra jedną grę.